دانشکده داروسازی

Vice-Chancellor for Education

ثبت نام از پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ناپیوسته رشته های مختلف دانشگاه علوم پزشکی زنجان (سال تحصیلی ۹۹-۹۸)

 | تاریخ ارسال: 1399/5/22 | 
دستورالعمل ثبت نام از پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ناپیوسته 
 رشته های مختلف دانشگاه علوم پزشکی زنجان (سال تحصیلی ۹۹-۹۸) 
 
  با استعانت از درگاه ایزد منان و ضمن عرض تبریک و آرزوی موفقیت روز افزون برای کلیه پذیرفته شدگان رشته های مختلف مقطع کارشناسی ناپیوسته خواهشمند است ، طبق جدول زمانبندی و فرآیند ذیل جهت ثبت نام اقدام نمایید .
قابل توجه دانشجویان گرامی:
ضروری است دانشجویان گرامی با در دست داشتن اصل مدارک ذیل و اسکن تهیه شده مدارک در قابل لوح فشرده(CD)   از ساعت ۸:۳۰ صبح لغایت ۱۳ مورخه ۱۳۹۸/۷/۳  به آدرس زنجان جاده گاوازانگ بالاتر از بیمارستان موسوی - دانشگاه علوم پزشکی – کتابخانه قلم چی  مراجعه نمایند .لازم بذکر است پذیرفته شدگان می بایستی در تاریخ ۱۳۹۸/۶/۳۰ با مراجعه به سایت دانشگاه به آدرس zums.ac.ir در بخش معاونت آموزشی- دانشجویان جدیدالورود اقدام به ثبت نام الکترونیکی نمایند.
 الف
  • ثبت نام الکترونیکی:
  • نوع ورود را دانشجویان جدیدالورد انتخاب کنید .
  • ازنسخه های بالای مرورگر Mozila یا IE  استفاده کنید  .
  •  هم اکنون فعال است  >> ورود به ثبت نام الکترونیکی➽
 
 از تاریخ۹۸/۶/۳۰ لغایت ۹۸/۷/۳۱

در صورت وجود هرگونه سوال یا اشکال از طریق لینک پرسش و پاسخ سوالات خود را مطرح کنید . در اولین فرصت به سوالات شما پاسخگویی خواهد شد .

شماره های تماس در صورت وجود پرسش
ثبت نام و پذیرش
۰۲۴
۳۳۱۵۶۲۵۳
۳۳۱۵۶۲۵۴
۳۳۱۵۶۳۶۴
۳۳۱۵۶۳۶۶

امور خوابگاهها
۳۳۴۴۸۵۱۵-۳۳۴۴۸۵۱۶


 
  ج
  •  ثبت نام حضوری و تحویل اصل مدارک:
ضروری است دانشجویان گرامی با در دست داشتن اصل مدارک درخواستی و اسکن تهیه شده در قالب لوح فشرده(CD) با قید نام و نام خانوادگی و رشته بر روی CD  جهت ثبت نام حضوری در روز  ۹۸/۷/۳    به آدرس ذیل مراجعه نمایند.
مسیر ۱: زنجان – جاده گاوازنگ بالاتر از بیمارستان آیت الله موسوی – دانشگاه علوم پزشکی زنجان – جنب مسجد طه کتابخانه قلم چی 
مسیر ۲: زنجان – شهرک کارمندان – انتهای خیابان مرحوم مهدوی  – جنب مسجد طه کتابخانه قلم چی 
زمان مراجعه : ساعت  ۸/۳۰ صبح تا ۱۳ بعد ازظهر
 خواهشمند است از مراجعه حضوری به دانشگاه پیش از تاریخهای ذیل خودداری فرمایید .
 

۱-  عکس ۴×۳ (۴ قطعه) – (پشت نویسی شده +(اسکن
۲- اصل و کپی شناسنامه (۱سری از تمام صفحات) +(اسکن)
۳-  اصل و کپی کارت ملی( ۱سری)+(اسکن)
 ۴- اصل یا گواهی مدرک تحصیلی کاردانی (برای فارغ التحصیلان دوره های کاردانی ) و یک برگ تصویر آن +(اسکن)
۵-  پایان طرح و اسکن 
۶-  اصل حکم مرخصی سالانه یا موافقت بدون قید و شرط سازمان متبوع برای کارکنان دولت و یک برگ تصویر آن .
۷-  دریافت فرمها از سایت و تکمیل و اسکن فرم ها در (سی دی ) شامل فرم اطلاعات عمومی  - فرم های شماره ۱و۲و۳و۵ (کلیک کنیدهم اکنون فعال است) مختص کلیه دانشجویان 
۸- فیش واریزی به مبلغ  ۲۰۰۰۰۰ریال بابت صدور کارت دانشجویی به شماره حساب سپهر ۰۱۰۵۵۲۷۴۹۲۰۰۱ به نام رابط درآمد آموزشی و یا شماره کارت ۶۰۳۷۶۹۱۹۹۰۰۷۰۷۹۹ به نام رابط درآمد آموزشی
تبصره ارائه اصل فیش واریزی در مراجعه حضوری الزامی می باشد
کلیه دانشجویان محترم ملزم می‌باشند نسبت به انجام نکات مندرج در بندهای ذیل اقدام نمایند :
 - به دلیل اینکه ارسال ریز نمرات دوره کاردانی و تعیین میزان بدهی از صندوق‌های رفاه دانشجویان منوط به تسویه حساب شما با دانشکده و امور دانشجویی محل تحصیل قبلی می‌باشد خواهشمند است کلیه دانشجویانی که نسبت به تسویه حساب با دانشگاه محل تحصیل مقطع کاردانی اقدام ننموده‌اند تا ۱۵ مهر ماه با مراجعه به محل تحصیل دوره کاردانی نسبت به تسویه حساب اقدام نمائید.
  -
کلیه دانشجویانی که با استفاده از سهمیه‌های مختلف پذیرفته شده و طبق دستورالعمل ثبت نامی ملزم به ارائه مدرک (حکم کارگزینی - حکم مرخصی و یا موافقت از سازمان متبوع برای کارمندان و یا معرفی‌نامه از ارگان‌های خاص می‌باشند ) نسبت به اخذ مدرک خود جهت ارائه در زمان ثبت‌نام اقدام ننموده‌اند می‌بایستی تا ۱۵مهر ماه سال جاری نسبت به ارائه مدرک خود به اداره ثبت نام و پذیرش اقدام نمایند   .
-
کلیه دانشجویانی که ارائه اصل مدرک کاردانی آنان امکان‌پذیر نمی‌باشد می‌بایستی فرم شماره ۷ فراغت از تحصیل را تکمیل و پس از تأیید دانشگاه محل فارغ‌التحصیلی کاردانی تا ۱۵ مهر ماه تحویل اداره ثبت نام و پذیرش نمایند.

دفعات مشاهده: 38 بار   |   دفعات چاپ: 10 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر